ZŮSTAŇ V OBRAZE

ALFA, KTEROU NECHCEŠ MINOUT

  kryptoblok.cz

  88 Mil za hodinu! 88MPH Dost možná naruší 100 trilionový trh s dluhopisy

  • Víme o projektu, který si „trůní“ krásně schovaný na market capu okolo 50 milionů a ranku 568, který se však startovní rychlostí 88 mil za hodinu zanedlouho vydá pokořit shitcoiny nad sebou
  • 88MPH je unikátní DEFI projekt, který se momentálně snaží o vytvoření prvních pravých smart kontraktových dluhopisů

  Tržní kapitalizace trhů s dluhopisy přesahuje 100 trilionů

  Tohle jsou gigantická čísla a my víme, že jak trhy s dluhopisy, tak ještě větší trhy s deriváty budou postupně schlamstnuty novými DEFI protokoly.

  88mph je nejpokročilejším protokolem atakujícím právě trh s dluhopisy.

  Proč je tento úkol složité převést do kryptoměnového světa?

  Nejdříve se musíme mrknout na to, jak funguje vyplácení úroků v momentálním stavu DEFI.

  AAVE, Compoud, YLD – vítejte v bankách budoucnosti

  Jedním z nejpopulárnější DEFI protokolů poskytujících svým uživatelům možnost půjčovat si nebo poskytovat kapitál (kryptoměny) je například AAVE.

  Pokud v rychlosti nahlídnete do menu AAVE, jistě si všimnete, že úrokové sazby v tomto protokolu jsou značně flexibilní.

  Tato “tekutost“ procent APY, tedy procenta úroku, je dána neustálou změnou počtu uživatelů, kteří si krypto půjčují a také nabízejí.

  Podle velikosti a koncentrace daných „bazénků“ s uživateli tak veškerá procenta stále skáčou.

  Tím pádem je složité vzít větší částku peněz, poskytnout ji v protokolu AAVE a jednoduše si vypočítat, jaký zisk budete v určitém časovém úseku mít.

  Zde přicházejí na scénu dluhopisy.

  Dluhopisy jsou něčím, co v kryptu doposud chybí

  Trh s dluhopisy je obrovský, protože se v něm pohybují ty největší balíky peněz.

  Tomu tak je jednoduše proto, protože největší balíky peněz potřebují vědět, že se například dalších 15 let nemusí o nic starat, a po uplynutí této doby na vloženou částku dostanou předem dohodnutý úrok, daný zákonem.

  Vytvořit tento mechanismus ve fluidní sféře DEFI se doposud nikomu nepodařilo.

  88MPH – Verze 3 se blíží tempem rychlejším, než 88 mph

  88MPH zanedlouho přijde s v3 svého protokolu a my se nemůžeme dočkat, jak bude jejich řešení vypadat.

  Tým 88MPH přišel s vynikajícím nápadem, jak trh s dluhopisy vytvořit pomocí smart kontrakt protokolů.

  88MPH je protokol, který pod kapotou využívá APY (úrokové sazby a strategie) ostatních protokolů jako je Compound  a další „money legos“.

  V moment kdy vy, jako uživatel do protokolu vložíte částku, 88MPH tuto částku na předem dohodnutou dobu uzamkne, a vypočítá, jak dlouho musí daná částka probíhat ostatními protokoly tak, aby se uživateli na konci dostalo procentuálního zisku, který si předem vybral.

  V dobu, kdy MPH přišlo na trh, se jednalo a možná i dnes jedná o první statické APY!

  Co se však stane, když některý z protokolů pod kapotou selže, a MPH tak nebude moci na konci dohodnuté doby vyplatit danou částku?

  Ochrana proti insolvenci tohoto typu je v protokolu řešena tím, že v moment kdy se vyskytne možná insolvence, se zároveň naskytne příležitost vydělat extra příjem tím, že jeden z uživatelů „doplní“ chybějící úrok a tím pádem dostane extra výplatu zajištěnou pokladnou celého protokolu.

  Pokladna celého protokolu roste spolu s nárůstem uživatelů, tím pádem čím více uživatelů v protokolu je, tím je větší platební schopnost 88MPH a možnost celkového růstu všech zúčastněných.

  Doplnění chybějícího úroku je zbrusu novým finančním produktem a příležitostí, kterou 88MPH nazývá „floating rate bonds“.

  MPH token se chystá k výbuchu již skoro půl roku

  Technická analýza projektu je momentálně více než slibná.

  Stačí nahlédnout na screenshot dole, a zkušené oko uvidí, že energie zachycená pomocí dlouhodobé konsolidace a maličkost možného rozsahu pro pohyb ceny se zanedlouho projeví v prasknutí dolů, nebo nahoru.

  Na co sázíme my, si domyslete.

  DEFI stále pěkně bublá, zanedlouho však začne vřít. Trpělivost.

  Jako zdroj v případě tohoto článku s radostí zmíníme kanál EllioTrades, díky kterému jsme 88MPH objevili již v lednu tohoto roku.

  EllioTrades je hráčem, kterého vysoce respektujeme a doporučujeme, abyste jeho channel nemíjeli. Přijdete tak jinak o opravdu cenné info.

  Vsadíme boty, že Ellio MPH zanedlouho zmíní znovu 😉

  Tento článek není finanční ani nijakou jinou radou! Jedná se o pouhou spekulaci a názor. Žádné z informací na tomto webu nelze považovat za finanční poradenství.

  Post a Comment

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *